Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/bs022100/www_root/modules/mod_articles_news_adv/mod_articles_news_adv.php on line 20
a

Eurolockova Metoda

Je to nadpojenie vlasového prameňa na prameň Vašich vlasov pomocou euroloku, ktorý je z ľahkého kovu, 6 mm dlhý a na jednom konci ,,lievikovo,, rozšírený. Práve toto rozšírené ukončenie zabraňuje zrezaniu vašich vlasov. Nepoužíva sa žiadne lepidlo. Na túto metódu sú vhodné iba kliešte na to určené, pretože zatvorenie euroloku pozostáva z dvoch rôznych stlačení. 1. faza stlačenia je v strede a druhá(záverečná), zatvorenie na knižku.                         Táto metóda má niekoľko výhod. Keratínové I-čko (ukončenie) je presne také dlhé ako eurolok - 6mm, čo znamená, že po zatvorení euroloku ja skryté. Pramienky sa po nadpojení z vašich vlasov nezošmyknú. Ďalšou výhodou je veľmi nenápadný spoj. prameňov trvá individuálne od počtu použitých prameňov... cca 4 hodiny. Vlasy je treba o 3 až 6 mesiacov posunúť - je to individuálne, odvíja sa to od rýchlosti rastu vlasov klientky. Pri posúvaní vlasov je možné opätovne použiť tie isté vlasy bez skracovania.O vlasy sa však musíte starať so zvýšenou pozornosťou. Nadpojené vlasy možno upravovať podľa svojich potrieb, t.j. fúkanie, žehlenie, natáčanie, farbenie. Odfarbovanie predĺžených vlasov nie je vhodné, vzhľadom na ich jemnú kvalitu. Češeme len špeciálnou kefou, ktorá je vyrobená na nadpájané vlasy nie obyčajnou ani hrebeňom, aby sme nepoškodili spoje.  Počet vlasových prameňov potrebný na:zahustenie vlasov 50-100 ks predĺženie vlasov 100-150 ks Záleží od hustoty vlastných vlasov! Prerábka je potrebná každé 2 - 4 mesiace, záleží na rýchlosti rastu Vašich vlasov. Samé spoznáte kedy je ten správny čas. Pokiaľ prerábku zanedbáte, vlasy budú zamotané a može sa stať, že opätovné použitie vlasov bude nemožné. Odstraňovanie   Medzi výhody eurolocku je to, že ho z vlasov môžete bez problémov odstrániť. Všetko, čo musíte urobiť je, že stlačíte kovový krúžok klieštami a ten sa znovu otvorí. Potom môžete stiahnuť prameň z vlasov. Po odrastení eurolockového spoju od korienkov sa musia pripojené pramene odpojiť a opäť posunúť smerom ku korienkom, aby neboli viditeľné. Ide o takzvanú obnovu. Keď sa rozhodnete predĺžených vlasov vzdať, zostávajú Vaše vlastné vlasy také isté ako pred celým procesom. Doporučuje sa síce podstrihnutie, ale len z toho dôvodu, aby sa upravil strih. Výhody: malý spoj nepoužíva sa teplo ani lepidlo vlasy sa pri prepájaní neskracujú dlhá trvanlivosť spoja – prameň sa nešmiká relativne bezpečná metóda

b

STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Česanie vlasov: Predĺžené vlasy sa musia pravidelne česať, minimálne  2x za deň.Pri česaní venujte dôkladnú pozornosť pri samotných spojoch.Nebojte sa kefou na predľžené vlasy prečesať samotné spoje.je to dôležité rozčesať vlasy aj pri spojoch,inak by sa vám vlasy začali uzliť.Kefou prejdite od spoju až ku končekom.Pri rozčesávaní dľžok jemne pridržiavajte vlasy druhou rukou v oblasti spojov,nebudete tak zaťažovať vaše vlasy . * Umývanie vlasov: Vlasy si umývajte jemne, najlepšie pod sprchou v záklone.Zabránite tak  zauzlenie vlasov..Vlasy je dôležité poriadne opláchnuť pri pokožke, aby vám nesvrbela hlava..Balzamy dávame len do dĺžok nie k spojom,tak isto aj masky na vlasy. * Starostlivosť:O panenské slovanské  vlasy sa staráte ako o svoje.Nepotrebujete špeciálnu kozmetiku.Dobré je si aspoň raz do týždňa dať masku,aby boli vlasy vyživované z vonka(povrchu vlasu). Ak máte vlasy indické,alebo farbené, ktoré sú suchšie, také vlasy je treba vyživovať špeciálnou kozmetikou určenú na predĺžené vlasy,ktorá vám predĺži životnosť vlasov a  nebudú také suché. * Sušenie  a česanie vlasov: Vlasy vysušte uterákom, až potom jemne prečeste vlasy kefou na predĺžené vlasy.Predĺžené vlasy schnú dlhšie ako naše vlasy.Je nutné vlasy prečesať ako nad keratínovým spojom(aby sa vám nezačali uliť), tak po celej dĺžke až do konca. Vlasy si oddeľte do malých sekcií a rozčesávaniu venujte veľkú pozornosť. Keď si rozčesávate konce vlasov, musíte si ich prichytiť druhou rukou. V opačnom prípade sa Vám vlasy zachlpia a budú sa namáhať a vypadávať. Minimálne 2x denne si vlasy prečeste. * Úprava vlasov:  Môžete používať všetky druhy stylingu , vlasy môžete žehliť, natáčať, kulmovať, fúkať..(tepelným zdrojom nesmiete prejsť po keratíne)

* Spánok: Vlasy si počas spánku zviažte do voľnej gumičky alebo si ich vhodne zapleťte do vrkoča. Zabránite tak ťahaniu  a zauzleniu vlasov a nebudú Vám prekážať. * Odpojenie vlasov: Vlasy by sa mali odpojiť po 2,5 až 4 mesiacoch záleží  na tom ako rýchle vám rastú vaše vlasy.Ak dodržíte dobu odpojenia vlasov ktorú vám kaderníčka povie ,vaše vlásky budú aj po odpojení také isté ako pred samotnou aplikáciu.Pri zanedbané a nedodržaní doby odpojenia vlasových prameňov sa vám môžu začať vlasy zamotávať, dredovať.Tým že necháte predĺžené vlasy na hlave dlhšie vaše korienky sa oslabia a začnú vám vypadávať vlasy .

Nedoporučujeme!!!!!!

* NIKDY nesmiete ísť spať s mokrou hlavou * nesmiete používať prípravky s obsahom alkoholu,poškodzuje to samotné spoje * vlasy nesmiete umývať v predklone. * Maska,balzam sa dáva len na dĺžky vlasov nie ku korienkom * pri kúpaní v bazéne...majte vlasy vo vrkoči,alebo v cope, inak by sa vám vlasy mohli zauzliť * strhávať,sťahovať vlasy rukou,spôsobíte tým vytrhnutie vašich vlasov * prechádzať po spojoch tepelným zdrojom silnejším ako 100¨C žehličkou,kulmou..,inak by ste mohli pramene stiahnuť.